ODWODNIENIE LINIOWE

Odwodnienie liniowe to zamontowana na poziomie posadzki rynna służąca do wyprowadzania skroplin dopływających do konstrukcji oraz tych, które tworzą się w jej wnętrzu.

Pochylenie jednej ze ścianek poszerzenia dolnego w wariancie stosowanym w konstrukcjach Moreview sprawia, że już niewielkie ilości cieczy w sposób intuicyjny wypływają do rynny. Kolejną zaletą rozwiązania jest znaczna oszczędność czasu potrzebnego producentom stolarki na obróbkę profili odwodnienia. Poszerzenie dolne oferowanego przez Yawal rozwiązania dostępne jest w wersji z wyfrezowanymi otworami odwadniającymi tworzącymi kanały, które umożliwiają przepływ wody. Profile o wyjściowej długości 6,5 metra wymagają jedynie odpowiedniego docięcia.

Podstawowym wyposażeniem systemu odwodnienia liniowego Yawal są specjalnie zaprojektowane łączniki umożliwiające załamywanie rynny pod dowolnym kątem, dzięki czemu podąża ona za załamaniami stolarki. Uzupełnieniem kanału odprowadzającego wodę jest z kolei maskująca go perforowana blacha INOX wykonana ze stali nierdzewnej, która znacznie podnosi walory estetyczne całego rozwiązania.

 

Do pobrania

Karta produktu