Architekci

Zapraszamy Architektów do przesyłania zapytań ofertowych oraz trwałej i długiej współpracy.

Nasza oferta bazuje na skutecznych i nowoczesnych rozwiązaniach dla domu. Poza wysokiej jakości stolarką proponujemy różnorodne osłony okienne wyróżniające wysoką funkcjonalnością i estetyką. To m.in. coraz popularniejsze systemy fasadowe, a także rolety zewnętrzne i wewnętrzne. Ponadto konstruujemy oranżerie według indywidualnych projektów. Poza sprzedażą zaawansowanych rozwiązań zajmujemy się również ich profesjonalnym montażem. Wszystkim klientom proponujemy także skorzystanie z naszych usług doradczych.

Oferujemy architektom:

N

Radę w projektowaniu

N

Współpracę w kosztorysowaniu

N

Nadzór w realizacji

N

Pomoc i współpracę w zamknięciu inwestycji

Jak działamy,
to proste

Abecadło sprzedaży, nowoczesne maszyny, nowe technologie i kadra pracowników pozwalająca na spełnienie zaawansowanych potrzeb klienta.

A

Rozpoznanie potrzeb, BEZPŁATNA WYCENA, BEZPŁATNE DORADZTWO

B

Pomiar i produkcja

C

Wysyłka lub transport lub montaż

Na etapie planowania

Zamówienia publiczne

Szacujemy wysokość kosztów inwestora publicznego w celu zaplanowania budżetu na realizację przedsięwzięcia budowlanego oraz dla przygotowania procedury pozysakania wykonawcy mającego tę inwestycję realizować.

Prywatne inwestycje

Określamy kwotę nakładów finansowych, jaką powinieneś dysponować dla zrealizowania założonych robót. Bierzemy pod lupę przedmiary robót i kosztorysy budowlane przedstawione przez oferentów w zakresie zgodności z projektem, stanem rzeczywistym, katalogami nakładów rzeczowych oraz cenami jednostkowymi.

Oferty cenowe

Szczegółowo ustalamy wartość robót na podstawie posiadanej dokumentacji w oparciu o aktualne dane. Kalkulacje uzupełniamy o oferty cenowe producentów i dostawców konkretnych materiałów i urządzeń. Chcemy współtworzyć sukcesy, dostarczając realnych wycen.

Rekomendacje

Wybranie solidnej firmy budowlanej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się Aluprestige.pl – to prawdziwi specjaliści w kwestii budownictwa działający na terenie Polski, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Dłużej nie trać czasu i poproś o wycenę – nie zawiedziesz się!

Tomasz Kaczmarski

Współpracuję z firmą Aluprestige.pl od niedawna i już przekonałem się do solidności tego producenta i osób tam pracujących. Produkty, które zamawiam są najwyższej jakości o czym świadczą kolejne zamówienia od tych samych wykonawców. Obsługa jest kompetentna, a zamówione wyroby trafiają do mnie w umówionym terminie. Pomaga mi to w obsłudze moich klientów, ja zajmuję się dystrybucją na teren Śląska, Łodzi i okolic. Gorąco polecam wszystkim jak najszerszy kontakt z tym producentem aluminium.

Krzysztof  Mielczarek

Z usługi wykonanej przez firmę aluprestige.pl jestem bardzo zadowolony, bardzo dobrze oceniam pracę przedstawiciela pana Mariusza, jak też i pracowników którzy wykonali usługę montażu- szybko dokładnie i czysto. Wszyscy byli rzetelni i uprzejmi, za co im dziękuję. Myślę, że czeka waszą firmę dobra przyszłość, pełen portfel zamówień i rozwój, zwłaszcza, że tak jak nadmieniłem ludzi zatrudniacie na wysokim poziomie.

Artur Synoradzki

Aluprestge.pl  wykazała się niebywałym profesjonalizmem, wykonując zlecone zamówienie. Jako rzetelny partner w interesach potwierdził, że jest marką samą w sobie. Najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie, bezproblemowość i elastyczność to cechy, którymi firma Aluprestige nie może się powstydzić. Cały zespół stanął na wysokości zadania podczas realizacji projektu. Firma zdecydowanie godna polecenia, gotowa podjąć i sprostać każdemu wyzwaniu.

Piotr  Brudzyński

Budownictwo w najlepszym wydaniu to ich pasja, dlatego są zawsze w pełnej gotowości do pracy. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

Magda  Rynkowska

Ten, kto planuje kupno wyjątkowej usługi budowlanej powinien zgłosić się do tych specjalistów i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz oferowaną jakość. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz ofertę.

Łukasz  Wybrańczyk

Indywidualne podejście do każdej sprawy

Agenda

1. Planowanie

Wartość kosztorysowa inwestycji

2. Przedmiar robót

Wizja vs rzeczywistość

3, Specyfikacja techniczna

Planowanie prac

4. Oferta

Uszczegółowienie cen i harmonogramu

5. Umowa

Detale

6. Produkcja

Realizacja zamówienia

7. Montaż

Wejście na inwestycję

8. Rozliczenie częściowe

Oddawanie –realizowanie prac zgodnie z harmonogramem i jego Rozliczenie/dokumenty

9. Eksploatacja

Rozliczenie inwestycji dokumenty gwarancyjne

Budownictwo mieszkaniowe

Aluprestige sp. Z o.o. skupia  zarówno firmy budowlane, jak i deweloperskie, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe rozwiązania dla budownictwa mieszkaniowego. Specjalizujemy się w zabudowach mieszkań wielorodzinnych typu bloki, jak i domów wielorodzinnych, z własnymi tarasami i ogrodami.
Posiadamy bogate doświadczenie, poparte pozytywnymi opiniami w zabudowie osiedli mieszkaniowych, domów oraz innych budynków o charakterze mieszkaniowym. Na podstronie „Realizacje” znajduje się wykaz zrealizowanych prac z zakresu budownictwa mieszkaniowego, gdzie można zapoznać się z obiektami, których byliśmy podwykonawcą.
Od wielu lat koncentrujemy się na tworzeniu przyjaznych i komfortowych obiektów mieszkalnych, zarówno osiedli mieszkaniowych, domów, a także innych obiektów przystosowanych do codziennego użytkowania. W naszym portfolio znajdują się realizacje zabudowy budynków mieszkaniowych, wybudowanych na terenie Polski.
Budownictwo mieszkaniowe to jeden z głównych realizowanych przez nas sektorów, dlatego na każdym etapie wykonywanych prac dbamy o każdy detal oraz zachowanie najwyższych standardów jakości.

Budownictwo przemysłowe

Oferta budownictwa przemysłowego kierowana jest do przedsiębiorstw, z zapotrzebowaniem na hale produkcyjne i przemysłowe, magazyny, biura oraz wszelkie inne typy obiektów, niezbędne do prawidłowego ich  funkcjonowania.
Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje zabudowę oraz modernizację hal produkcyjnych oraz przemysłowych. Działamy w sposób kompleksowy – od projektu, po wykonawstwo. W naszym portfolio znajduje się wiele realizacji z zakresu budownictwa przemysłowego. Szczegóły inwestycji można poznać na podstronie Realizacje. Rozumiemy ducha nowoczesności i przedsiębiorczości, dlatego dbamy aby każda praca była wykonana zgodnie z założona koncepcją i prawem budowlanym. Naszym partnerom gwarantujemy dobą współprace, rzetelność oraz pełen profesjonalizm.
Aby potwierdzić najwyższą jakość pracy oraz partnerską współpracę zachęcamy do zapoznania się z otrzymanymi przez nas referencjami i certyfikatami z zakresu budownictwa przemysłowego.
Jesteśmy otwarci również na wszelkie pytania, chętnie przygotujemy również indywidualną ofertę, dlatego zachęcamy do kontaktu.

Budownictwo użyteczności publicznej

Zakres prac w ramach oferty budownictwa użyteczności publicznej obejmuje zarówno kompleksowe wykonawstwo, jak i modernizację oraz remonty, takich obiektów jak: szkoły, służby zdrowia, budynki administracyjne itp.
Oferowane przez nas usługi mają charakter kompleksowy, co oznacza, że w ramach usług wykonujemy projektowanie, usługi doradcze, kosztorysowanie robót oraz uzyskiwanie wszelkiego typu pozwoleń.
Spełniamy wymagania stawiane wykonawcom podczas realizacji obiektów specjalnego przeznaczenia.

Budownictwo komercyjne

W ramach budownictwa komercyjnego oferujemy usługi jako podwykonawca. Wykonywane przez nas obiekty budowlane należące do tego sektora budownictwa to między innymi: sklepy mało- i wielkopowierzchniowe, galerie handlowe czy obiekty hotelowo – konferencyjne.
Oferowane przez nas usługi mają charakter kompleksowy, co oznacza, że w ramach usług wykonujemy projektowanie, usługi doradcze, kosztorysowanie robót oraz uzyskiwanie wszelkiego typu pozwoleń.
Jesteśmy otwarci również na wszelkie pytania, chętnie przygotujemy również indywidualną ofertę, dlatego zachęcamy do kontaktu.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a w przypadku pytań – do kontaktu telefonicznego lub mailowego z biurem handlowym.